Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th
Wed June 4th

Wed June 4th

a) Select your "meal" choice b) add your child's name and grade c) add a morning snack, a side, an extra to cover your after school snack, and don't forget to add a drink!

Remember, you can always add any protein of your choice to vegetarian or vegan meals!

$14.70
Unit price per