Fri Oct 28th

a) Select your "meal" choice b) add your child's name and grade c) add a morning snack, a side, an extra to cover your after school snack, and don't forget to add a drink!

Remember, you can always add any protein of your choice to vegetarian or vegan meals! 

$6.00
Unit price per